07 Paź

Kawy Rigello

Pragniemy zaprezentować najnowsze produkty, które pojawiły się w naszej ofercie – Kawy firmy Rigello.

Marka Rigello to połączenie osobistej pasji do delektowania się najlepszą kawą i nieodpartego entuzjazmu do dzielenia się tą przyjemnością. Chcąc zadowolić podniebienia zarówno największych kawowych smakoszy, jak i niewzruszonych sceptyków, opracowali oni własne, unikalne receptury.

Rigello to samodzielny producent kawy, co jest gwarancją najwyższej jakości ziaren oraz procesu produkcji. Każdy kilogram kawy palonej jest przygotowany według tradycyjnych, rzemieślniczych receptur. Mieszanki ziaren różnych gatunków dobierane są zależnie od charakteru danej kawy, tak by tworzyły idealne na daną okazję kompozycje.

Dzięki przywiązaniu do tradycji i zaangażowaniu, smak i aromat kawy Rigello są synonimem najwyższej jakości.

 

W naszej ofercie posiadamy:

cafe-crema-blend

 

Rigello Cafe Crema Blend – Mieszanka o wyjątkowo łagodnym aromacie, doskonała dla osób rozpoczynających swą kawową przygodę.
Smak: Cafe Crema Blend świetnie współgra z mlekiem, choć jako osobna propozycja również zachwyca delikatnym, wyważonym smakiem.
Mieszkanka, którą można opisać słowem deserowa. Stanowi świetną uniwersalną kompozycję kaw, która sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze.

 

 

 

cafe-crema-premium-blend

 

Rigello Crema Premium Blend – Mieszanka idealnie łagodna. Polecana dla wszystkich miłośników delikatnego, zbilansowanego smaku i aromatu. Café Créme należy pić bez dodatku cukru – w jak najszlachetniejszej postaci, by móc nasycić podniebienie czystą esencją espresso.
Smak: W jej składzie dominują rożnego rodzaju Arabiki połączone ze sobą w idealnie dobranych proporcjach. Nutą dominującą jest India Malabaar AA, która ma bogaty, gładki smak.

 

 

 

100-arabica

 

Rigello 100% Arabica – Autorska mieszanka, która jest złożona z kaw Arabik z Brazylii i Kolumbii. Jest doskonała na każdą porę dnia. Wyjątkowo szlachetny aromat i piękna barwa są wynikiem starannego procesu palenia.
Smak: Wyważony smak, łagodny i delikatny aromat, połączone z przepięknym kolorem uzyskanym w starannym procesie palenia to zalety mieszkanki 100% Arabica.
Subtelny bukiet mieszanki Arabik pozwoli Ci cieszyć się smakiem kawy niezależnie od pory dnia.