Kilka słów o nas

Od blisko 20lat, istniejemy na rynku, wspólnie z każdym klientem rozwijając wspólnie nasz biznes. Działamy w powiecie nowotarskim, tatrzańskim, suskim, nowosądeckim oraz limanowskim.

Nasze motto, które bierzemy sobie głęboko do serca to: ”zadowolony klient to dobry klient”  dlatego też nasi pracownicy nie tylko dostarczają towar, ale również służą fachową pomocą i  doświadczeniem, które nabywają na licznych szkoleniach, ale coraz to nowsze rozwiązania i trendy, które podpatrują na targach i wystawach jakie odbywają się nie tylko w Polsce ale i w Europie. Dzięki temu każdy nasz klient jest nie tylko zadowolony z nabycia najlepszych jakościowo jak i cenowo produktów, ale bogatszy o nowe informacje branżowe, które pozwolą na bycie zagrożeniem dla konkurencji.

Nasza historia

Nasza firma powstała w 1997 roku z inicjatywy firmy Damon udziałowca grupy APC która to postanowiła po namowach swoich klientów być w Zakopanem. Tak powstała firma Damix która liczyła 4 osoby oraz niewielki magazyn w Zakopanem. Obsługiwaliśmy jedynie piekarnie oraz cukiernie na terenie Nowego Targu oraz Zakopanego. Od początku istnienia współpracowaliśmy z najlepszymi dostawcami z Polski a wraz ze zmieniającymi się trendami także i z Europy. Kolejne lata istnienia naszej firmy to ciągły rozwój i powiększanie oferty o produkty lodziarskie oraz gastronomiczne.
W 2014 roku siedzibę naszej firmy przenieśliśmy do miejscowości o przepięknych widokach czyli Maruszyny. Panorama Tatr, Babiej Góry czy Gorc pozwala nam śmiało powiedzieć ze warto nas odwiedzać nie tylko żeby zakupić towary potrzebne do prowadzenia swojej firmy. . Z ciekawostek, możemy się pochwalić, że jesteśmy jedną z najwyżej położonych (ok 741 m.n.p.m) firm w Polsce, dostarczającą surowce dla cukierni, piekarni, lodziarń i gastronomi.

Od 2013 roku jesteśmy docenieni przez dziennik „Puls Biznesu” i zostaliśmy dołączeni do elitarnego klubu Gazel Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Ten sam dziennik powtórzył dla nas to wyróżnienie przez kolejne lata – 2014 i 2015.

DAMIX DZISIAJ

Obecnie jesteśmy firmą, która zatrudnia ok. 20 osób, posiada nowy tabor samochodowy oraz dużą hale magazynową, spełniającą wymogi HCCP co czyni nas solidnym liderem w naszej branży na Podhalu. W siedzibie naszej firmy powstaje centrum szkoleniowe, w którym będziemy przeprowadzać dla naszych klientów szkolenia cukierniczo- piekarnicze oraz lodziarskie i gastronomiczne.
Profesjonalizm oraz elastyczność jaką się charakteryzujemy pozwala nam patrzeć w przyszłość wierząc, że wspólnie z Państwem stworzymy, nie tylko biznes ale przede wszystkim dobre relacje.